top of page

Firma Sunumu için tıklayınız...

HAKKIMIZDA

AFŞA METAL 2000 yılında Türkiye’nin otomotiv sektöründe lider olan Bursa şehrinde, sac şekillendirme, kaynaklı ve montajlı parçalar imalatı üzerine üretime başlamıştır. Geçen yıllarla birlikte makine, teçhizat, kalite ve yetişmiş insan altyapısına yatırım yaparak, hedefini sürekli yukarıya çekmiş ve tasarımdan imalata bitmiş ürünler yapmayı hedeflemiştir. 
AFŞA METAL 2005 yılında boru kesme, boruya form ve şekil verme amacıyla CNC boru bükme ve boy kesme makinelerine yatırım yaparak, bu alanlarda yadsınamaz tecrübe ve birikim kazanmış ve kazanmaya devam etmektedir. 

 

AFŞA METAL 2008 yılında robotik mekatronik sistemler alanında komple çözümler üreten, robotik kaynak başta olmak üzere, robotik makine besleme otomasyonu ve çeşitli endüstriyel çözümler veren AFŞA ROBOTİK firmasını endüstriye kazandırmıştır. 
AFŞA METAL kardeş firmasının ürettiği fabrikaynak robotik kaynak işlem merkezleri ile otomotiv ve genel endüstri işlerinde, kaliteli, standart ve hızlı kaynaklı imalat yapabilmektedir. 
AFŞA METAL bugün 16949 Kalite Sistemi belgesine ve bunun bilincine sahip çalışanları ile 6000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.
AFŞA METAL sektöründe istikrarı ve dik duruşu ile etik değerlerinden ödün vermeden saygın ve adaletli bir çizgide, sürekli kendini yenileyen ve bunun olumlu sonuçlarını müşterilerine yansıtan, ülkemizin gelişmesinden, çalışanlarımızın refahı ve mutluluğunun temini ve seviyesinin yükseltilmesinden de kendini sorumlu tutmaktadır.

KALİTE POLİTİKASI.PNG
ÜRÜN GÜVENLİĞİ POLİTİKASI.PNG

Misyonumuz

Otomotiv ve genel endüstri sektöründe boru ve sac metal parçaların şekillendirilmesi, kaynağı, montajı ve bu parçalara ait gerekli kalıp, fikstür ve ekipmanları müşteri beklenti ve memnuniyeti doğrultusunda tasarlamak, üretmek ve sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Birikim ve tecrübeleri ile sürdürülebilir başarılar elde ederek, öncelikle çalışanlarına, topluma, şehrine, ülkesine ve gelecek nesillere fayda sağlayabilmek için örnek olmaktır.

bottom of page