top of page

Firma Sunumu için tıklayınız...

ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ

SAC ŞEKİLLENDİRME BÖLÜMÜ

Firmamız bünyesinde; Tabla Ölçüleri, Max 1400x850x650 mm olan, 60-400 ton arası eksantrik presler ve 100-250 ton arası hidrolik presler ile 0,8-5,0 mm kalınlık, 600 mm genişlik ölçülerinde sac parçalar şekillendirilmektedir.

CNC BORU ŞEKİLLENDİRME BÖLÜMÜ

Firmamız bünyesinde bulunan; 4 adet tezgahta, Max: 4600 mm kurs boyuna kadar, max: Ø38 mm çap ve max: 190° ölçülerinde boruların CNC bükme ve şekillendirme işleri yapılmaktadır. Tezgahların tümünde ROLLER desteği bulunmaktadır. Ayrıca Ø100 mm ‘ye kadar çeşitli ebatlarda, otomatik tezgahlarımızda boru kesme işlemleri de yapılmaktadır.

PUNTA KAYNAK BÖLÜMÜ

Firmamız bünyesinde bulunan; 5 adet, 60-300 KVA arası punta kaynak tezgahlık kapasitemiz ile punta kaynak işleri yapılmaktadır.

ROBOTLU UYGULAMALAR BÖLÜMÜ

Firmamız bünyesinde bulunan; 5 adet, robotlu gazaltı kaynak hücresi ile ürünlere özel kaynak fikstürlerinde gazaltı kaynak işlemleri yapılmaktadır. 

ÖZEL İŞLERİMİZ

Ürüne özel, boya ve montaj ünitelerine besleyici askılama aparatlarının imalatı.

KALİTE LABORATUARI

Boyutsal Ölçümler - Malzeme Sertliği Ölçümleri - Penetrasyon Testi - Somun Koparma Testi - Kaplama - Boya Ölçümleri

KALİTE POLİTİKAMIZ

Her geçen gün rekabet şartlarının baskısını hissettirdiği piyasada rekabetçi ve aranan firma olmak ve bu hedeflere ulaşmak için;

  • Tüm iş süreçleri ve kalite maliyetlerimizi iyileştirerek, ürün maliyetlerini düşürerek karlılığımızı arttıracağımızı,

  • Yüksek kalite, zamanında teslimat ve uygun fiyat politikaları uygulayacağımızı,

  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek, proseslerimizde bir kalite geliştirme aracı olarak kullanacağımızı,

  • İşçi sağlığı ve işçi güvenliğini olumsuz etkileyen koşulları ortadan kaldırarak, uygun çalışma ortamı sağlayacağımızı,

  • Çevre sorumluluk bilinciyle proseslerimizi kontrol altında tutup kirlenmeyi önleyeceğimizi, taahhüt ederiz.

KALİTE SİSTEMİ

Toplam kalite yönetimi çerçevesinde, müşteri odaklı üretim yaparak tüm çalışanlarımızın katkısıyla IATF 16949:2016, ISO 9001:2015, EN ISO 3834-2 ve EN 1090-2:2018 belgeleri alınmıştır.

IATF 16949 TR.PNG
9001 TR.PNG
3834.PNG
1090.PNG

TEKNİK HİZMETLER

Teknik hizmetler bölümümüz her türlü kalıp/aparat tasarımı, resimlendirilmesi, CNC tezgahlar için takım yollarının oluşturulması ve boyutsal ölçüm yüzeylerinin oluşturulmasından sorumludur. Kalıp tasarımları Catia yazılımı kullanılarak tamamen üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. Sacların şekil alabilme yetenekleri daha teklif aşamasında analiz edilmekte ve bu sonuçlara göre kalıp tasarlanmaktadır.

ÜRETİM PLANLAMA

Üretim planlama bölümünde müşteri istekleri ve satış hedeflerine göre, kapasitenin ideal kullanılmasına yönelik çalışmalar ERPIS yazılımı kullanılarak yapılmaktadır. Ürünlerin malzeme girişinden mamul haline ulaşıncaya kadar bütün süreçleri planlanmakta ve takip edilmektedir.

PROJE METOT

Üretmekte olduğumuz parçalar için teklif aşamasından itibaren APQP planları ve plan dahilinde PPAP dosyaları oluşturulmaktadır. Parçanın üretimi ve kontrol edilmesi anında edinilen ve planlanan bütün veriler ürün dosyalarında tutulmakta ve üretim anında kullanılmaktadır.

bottom of page